Willem de Wit & Dien de Jongh: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(14 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 34.2296%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 34.2296%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 93.159%;" | | | style="width: 93.159%;" | [[Luiten Ambachtstraat 32]] voorheen B10 | ||
[[Luiten Ambachtstraat 32]] voorheen B10 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Naam || style="height: 28px; width: 93.159%;" | | | style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Naam || style="height: 28px; width: 93.159%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13956&main_person=I44875 Wilhelmus Theodorus "Willem" de Wit] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 93.159%;" | | | style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 93.159%;" | 6 oktober 1883 te Raamsdonk D7 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/936 Akte 135]) | ||
6 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 93.159%;" | | | style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 93.159%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4757 †] 17 maart 1969 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 93.159%;" | | | style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 93.159%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 34.2296%;" | | | style="height: 10px; width: 34.2296%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 93.159%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13956&main_person=I44876 Hendrica Maria "Drica" de Jongh] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.2296%;" | | | style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 93.159%;" | 25 januari 1886 te Raamsdonk D218 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/939 Akte 17]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.2296%;" | | | style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 93.159%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1979 †] 19 februari 1967 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 34.2296%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
19 februari 1967 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 93.159%;" | 29 april 1913 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/937 Akte 17]) | ||
|- style="height: | |||
| style="height: | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 34.2296%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 93.159%;" | | |||
29 april 1913 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
Regel 42: | Regel 31: | ||
! style="width: 84.8198%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 84.8198%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.6539%;" | | | style="width: 52.6539%;" | Johanna Hendrica de Wit | ||
| style="width: 84.8198%;" | | | style="width: 84.8198%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.6539%;" | | | style="width: 52.6539%;" | Johannes Hendricus "Jan" de Wit | ||
| style="width: 84.8198%;" | Jan de Wit | |||
|- | |||
| style="width: 52.6539%;" | Hendrica Maria de Wit | |||
| style="width: 84.8198%;" | | | style="width: 84.8198%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.6539%;" | | | style="width: 52.6539%;" | Hendrica Maria de Wit | ||
| style="width: 84.8198%;" | | | style="width: 84.8198%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.6539%;" | | | style="width: 52.6539%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15769&main_person=I44881 Theodora Hendrica "Door" de Wit] | ||
| style="width: 84.8198%;" | [[Harrie Kamp & Door de Wit]] | |||
| style="width: 84.8198%;" | | |- | ||
[[Harrie Kamp & Door de Wit]] | | style="width: 52.6539%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15701&main_person=I44882 Hendrikus Johannes "Harrie" de Wit] | ||
| style="width: 84.8198%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1954 †] Harrie de Wit & Annie de Bont | |||
|- | |- | ||
| style="width: 52.6539%;" | | | style="width: 52.6539%;" | Maria Adriana de Wit | ||
| style="width: 84.8198%;" | | | style="width: 84.8198%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.6539%;" | | | style="width: 52.6539%;" | Adriana Maria de Wit | ||
| style="width: 84.8198%;" | | | style="width: 84.8198%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.6539%;" | | | style="width: 52.6539%;" | Wilhelmus Theodorus "Wim" de Wit | ||
| style="width: 84.8198%;" | Wim de Wit | |||
| style="width: 84.8198%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 52.6539%;" | | | style="width: 52.6539%;" | Ludovicius Wilhelmus Johannes "Louis" de Wit | ||
| style="width: 84.8198%;" | Louis de Wit | |||
| style="width: 84.8198%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 52.6539%;" | | | style="width: 52.6539%;" | Johannes Cornelis Petrus "Han" de Wit | ||
| style="width: 84.8198%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5333 †] Han de Wit ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/938 Akte 48]) | |||
| style="width: 84.8198%;" | | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 1 feb 2024 19:24
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 32 voorheen B10 |
Naam | Wilhelmus Theodorus "Willem" de Wit |
Geboortedatum | 6 oktober 1883 te Raamsdonk D7 (Akte 135) |
Overlijdensdatum | † 17 maart 1969 te Raamsdonksveer |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Hendrica Maria "Drica" de Jongh |
Geboortedatum | 25 januari 1886 te Raamsdonk D218 (Akte 17) |
Overlijdensdatum | † 19 februari 1967 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 29 april 1913 te Raamsdonk (Akte 17) |
Willem was naast landbouwer ook paardenfokker en liefhebber, in 1935 is in zijn boerderij de fokvereniging "Verbeteringen zijn ons doel" opgericht.
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johanna Hendrica de Wit | |
Johannes Hendricus "Jan" de Wit | Jan de Wit |
Hendrica Maria de Wit | |
Hendrica Maria de Wit | |
Theodora Hendrica "Door" de Wit | Harrie Kamp & Door de Wit |
Hendrikus Johannes "Harrie" de Wit | † Harrie de Wit & Annie de Bont |
Maria Adriana de Wit | |
Adriana Maria de Wit | |
Wilhelmus Theodorus "Wim" de Wit | Wim de Wit |
Ludovicius Wilhelmus Johannes "Louis" de Wit | Louis de Wit |
Johannes Cornelis Petrus "Han" de Wit | † Han de Wit (Akte 48) |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |