Willeke Pruijsers & Cristina Nieuwenhuizen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 47.4189%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 47.4189%;" width="50%" | ||
|- style="height: 34px;" | |- style="height: 34px;" | ||
| style="width: 48.9547%;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | | style="width: 48.9547%;" |Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 54.7338%;" | [[Raadhuisstraat 43 ]] voorheen B68a | | style="width: 54.7338%;" |[[Raadhuisstraat 43 ]] voorheen B68a | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.9547%;" | Naam || style="width: 54.7338%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13783&main_person=I43896 Willem "Willeke" Pruijsers] | | style="width: 48.9547%;" | Naam || style="width: 54.7338%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13783&main_person=I43896 Willem "Willeke" Pruijsers] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.9547%;" | Geboortedatum || style="width: 54.7338%;" | 14 oktober 1902 te Raamsdonk D144 | | style="width: 48.9547%;" | Geboortedatum || style="width: 54.7338%;" |14 oktober 1902 te Raamsdonk D144 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.9547%;" | Overlijdensdatum || style="width: 54.7338%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6799 | | style="width: 48.9547%;" | Overlijdensdatum || style="width: 54.7338%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6799 †] 15 december 1985 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.9547%;" | Beroep || style="width: 54.7338%;" | landarbeider | | style="width: 48.9547%;" | Beroep || style="width: 54.7338%;" |[[:Categorie:Landarbeider|landarbeider]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.9547%;" | Huwelijksdatum || style="width: 54.7338%;" | 16 december 1926 te Dongen | | style="width: 48.9547%;" | Huwelijksdatum || style="width: 54.7338%;" |16 december 1926 te Dongen | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.9547%;" | Naam vrouw || style="width: 54.7338%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13783&main_person=I43897 Christina Petronella Nieuwenhuizen] | | style="width: 48.9547%;" | Naam vrouw || style="width: 54.7338%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13783&main_person=I43897 Christina Petronella Nieuwenhuizen] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.9547%;" | Geboortedatum || style="width: 54.7338%;" | 3 augustus 1905 te Dongen-Vaart 10 | | style="width: 48.9547%;" | Geboortedatum || style="width: 54.7338%;" |3 augustus 1905 te Dongen-Vaart 10 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.9547%;" | Overlijdensdatum || style="width: 54.7338%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6799 | | style="width: 48.9547%;" | Overlijdensdatum || style="width: 54.7338%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6799 †] 10 mei 1978 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.9547%;" | Beroep || style="width: 54.7338%;" | | | style="width: 48.9547%;" | Beroep || style="width: 54.7338%;" | | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Regel 33: | Regel 33: | ||
| style="width: 53.8589%;" |Geboren 30 apr 1924?????? Raamsdonk | | style="width: 53.8589%;" |Geboren 30 apr 1924?????? Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.0413%;" | | | style="width: 47.0413%;" |Johannes "Jan" Pruijsers | ||
| style="width: 53.8589%;" | | | style="width: 53.8589%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.0413%;" | | | style="width: 47.0413%;" |Johanna Goverdina Pruijsers | ||
| style="width: 53.8589%;" | | | style="width: 53.8589%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.0413%;" | | | style="width: 47.0413%;" |Pieter "Piet" Pruijsers | ||
| style="width: 53.8589%;" | | | style="width: 53.8589%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.0413%;" | | | style="width: 47.0413%;" |Johannes Hendricus Pruijsers | ||
| style="width: 53.8589%;" | | | style="width: 53.8589%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.0413%;" | Hendika Johanna "Rika" Pruijsers | | style="width: 47.0413%;" |Willem Pruijsers | ||
| style="width: 53.8589%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 47.0413%;" | Hendika Johanna "Rika" Pruijsers | |||
| style="width: 53.8589%;" |1-1-1938 † 28-11-1999 [[Marius Snijders & Rika Pruijsers]] | | style="width: 53.8589%;" |1-1-1938 † 28-11-1999 [[Marius Snijders & Rika Pruijsers]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.0413%;" |Martinus Pruijsers | | style="width: 47.0413%;" |Martinus Pruijsers | ||
| style="width: 53.8589%;" |.. december 1942 † 12 september 1943 te Raamsdonk <br> | | style="width: 53.8589%;" |.. december 1942 † 12 september 1943 te Raamsdonk <br> | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:NIET-COMPLEET]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:NIET-COMPLEET]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 1 feb 2024 om 17:10
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 43 voorheen B68a |
Naam | Willem "Willeke" Pruijsers |
Geboortedatum | 14 oktober 1902 te Raamsdonk D144 |
Overlijdensdatum | † 15 december 1985 |
Beroep | landarbeider |
Huwelijksdatum | 16 december 1926 te Dongen |
Naam vrouw | Christina Petronella Nieuwenhuizen |
Geboortedatum | 3 augustus 1905 te Dongen-Vaart 10 |
Overlijdensdatum | † 10 mei 1978 |
Beroep |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Anna Pruijsers | Geboren 30 apr 1924?????? Raamsdonk |
Johannes "Jan" Pruijsers | |
Johanna Goverdina Pruijsers | |
Pieter "Piet" Pruijsers | |
Johannes Hendricus Pruijsers | |
Willem Pruijsers | |
Hendika Johanna "Rika" Pruijsers | 1-1-1938 † 28-11-1999 Marius Snijders & Rika Pruijsers |
Martinus Pruijsers | .. december 1942 † 12 september 1943 te Raamsdonk |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |