Piet de Wijs & Dientje Drijvers: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(5 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 55.6144%;" | | | style="width: 55.6144%;" |[[De Oude Melkhaven 10]] voorheen D41 | ||
[[De Oude Melkhaven 10]] voorheen D41 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 55.6144%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12302&main_person=I37547 Petrus "Piet" de Wijs] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 55.6144%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12302&main_person=I37547 Petrus "Piet" de Wijs] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 55.6144%;" |23 november 1890 te Raamsdonk D259 | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 55.6144%;" |23 november 1890 te Raamsdonk D259 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 55.6144%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3752 | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 55.6144%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3752 †] 19 november 1958 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 55.6144%;" |[[:Categorie:Landarbeider|landarbeider]] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 55.6144%;" |[[:Categorie:Landarbeider|landarbeider]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 55.6144%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12302&main_person=I37548 Huiberdina "Dientje" Drijvers] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 55.6144%;" |16 november 1892 te Raamsdonk D161 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 55.6144%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5257 †] 29 november 1982 te Geertruidenberg | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 55.6144%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5257 | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 55.6144%;" |8 januari 1914 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 55.6144%;" |8 januari 1914 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 50.2856%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 50.2856%;" width="50%" | ||
Regel 32: | Regel 30: | ||
! style="width: 174.822%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 174.822%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6372%;" | | | style="width: 48.6372%;" |Maria Catharina Johanna de Wijs | ||
| style="width: 174.822%;" | | | style="width: 174.822%;" |* 16 mei 1914 C70 † 26 september 1915 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6372%;" | | | style="width: 48.6372%;" |Johanna Hendrica de Wijs | ||
| style="width: 174.822%;" | | | style="width: 174.822%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6372%;" | | | style="width: 48.6372%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15889&main_person=I44914 Maria Catharina Johanna "Marie" de Wijs] | ||
| style="width: 174.822%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4801 | | style="width: 174.822%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4801 †] [[Han Schapers & Marie de Wijs]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4833 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6372%;" | | | style="width: 48.6372%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16565&main_person=I54214 Adriana de Wijs] | ||
| style="width: 174.822%;" | [[Rinus Molenschot & Adriana de Wijs]] | | style="width: 174.822%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6806 †] [[Rinus Molenschot & Adriana de Wijs]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6806 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6372%;" | | | style="width: 48.6372%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12965&main_person=I40016 Johannes Adrianus "Jan" de Wijs] | ||
| style="width: 174.822%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4827 | | style="width: 174.822%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4827 †] [[Jan de Wijs & Adriana van Schijndel]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6807 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6372%;" | | | style="width: 48.6372%;" |Jan de Wijs | ||
| style="width: 174.822%;" | | | style="width: 174.822%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6372%;" | | | style="width: 48.6372%;" |Adriana Petronella de Wijs | ||
| style="width: 174.822%;" | | | style="width: 174.822%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6372%;" | | | style="width: 48.6372%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F20361&main_person=I67778 Adriana Petronella "Jaantje" de Wijs] | ||
| style="width: 174.822%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4832 | | style="width: 174.822%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4832 †] [[Jan van Eersel & Jaantje de Wijs]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6372%;" | | | style="width: 48.6372%;" |Huiberdina de Wijs | ||
| style="width: 174.822%;" | | | style="width: 174.822%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6372%;" | | | style="width: 48.6372%;" |Petrus de Wijs | ||
| style="width: 174.822%;" | | | style="width: 174.822%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6372%;" | | | style="width: 48.6372%;" |Maria Francisca "Zus" de Wijs | ||
| style="width: 174.822%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4718 | | style="width: 174.822%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4718 †] Zus de Wijs | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6372%;" | | | style="width: 48.6372%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23053&main_person=I44921 Gerdina "Gerry" de Wijs] | ||
| style="width: 174.822%;" | [[Theo Jonkergouw & Gerry de Wijs]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5203 | | style="width: 174.822%;" |[[Theo Jonkergouw & Gerry de Wijs]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5203 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6372%;" | | | style="width: 48.6372%;" |Hendricus de Wijs | ||
| style="width: 174.822%;" | | | style="width: 174.822%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.6372%;" | | | style="width: 48.6372%;" |Johannes Marinus de Wijs | ||
| style="width: 174.822%;" | | | style="width: 174.822%;" | | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 13 jan 2024 om 06:07
Adres per 1 januari 1949 | De Oude Melkhaven 10 voorheen D41 |
Naam | Petrus "Piet" de Wijs |
Geboortedatum | 23 november 1890 te Raamsdonk D259 |
Overlijdensdatum | † 19 november 1958 te Raamsdonk |
Beroep | landarbeider |
Naam vrouw | Huiberdina "Dientje" Drijvers |
Geboortedatum | 16 november 1892 te Raamsdonk D161 |
Overlijdensdatum | † 29 november 1982 te Geertruidenberg |
Huwelijksdatum | 8 januari 1914 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Maria Catharina Johanna de Wijs | * 16 mei 1914 C70 † 26 september 1915 te Raamsdonk |
Johanna Hendrica de Wijs | |
Maria Catharina Johanna "Marie" de Wijs | † Han Schapers & Marie de Wijs † |
Adriana de Wijs | † Rinus Molenschot & Adriana de Wijs † |
Johannes Adrianus "Jan" de Wijs | † Jan de Wijs & Adriana van Schijndel † |
Jan de Wijs | |
Adriana Petronella de Wijs | |
Adriana Petronella "Jaantje" de Wijs | † Jan van Eersel & Jaantje de Wijs |
Huiberdina de Wijs | |
Petrus de Wijs | |
Maria Francisca "Zus" de Wijs | † Zus de Wijs |
Gerdina "Gerry" de Wijs | Theo Jonkergouw & Gerry de Wijs † |
Hendricus de Wijs | |
Johannes Marinus de Wijs |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |