Rinus Snijders & Cor Zijlmans: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
Geen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(8 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50.1922%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 35.2973%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 35.2973%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 76.6724%;" | [[Lange Broekstraat 26]] voorheen C66 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Naam || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Naam || style="height: 28px; width: 76.6724%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F5715&main_person=I16360 Marinus "Rinus" Snijders] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 76.6724%;" | 25 augustus 1917 te Oosterhout | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 76.6724%;" | 5 september 1979 te Raamsdonk [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3715 †] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Beroep || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 76.6724%;" | [[:Categorie:Schipper|schipper]] / [[:Categorie:Huisschilder|schilder]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 35.2973%;" | | | style="height: 10px; width: 35.2973%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 76.6724%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F5715&main_person=I16359 Cornelia Maria "Cor" Zijlmans] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.2973%;" | | | style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 76.6724%;" | 15 december 1919 te Raamsdonk A81b | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 76.6724%;" | 2 oktober 1995 te Raamsdonk [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1353 †] | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 10px; width: 35.2973%;" | | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: | | style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 76.6724%;" | 27 februari 1941 te Raamsdonk | ||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 35.2973%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 50.7998%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="width: | |||
! style="width: 44.8481%;" | Kinderen | ! style="width: 44.8481%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 77.2151%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.8481%;" | | | style="width: 44.8481%;" | Johan "Jan" Snijders (Zijlmans) | ||
| style="width: | | style="width: 77.2151%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1474/search/3490 †] [[Jan Snijders]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.8481%;" | | | style="width: 44.8481%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F27442&main_person=I16361 Mathijs "Thijs" Snijders] | ||
| style="width: | | style="width: 77.2151%;" | [[Thijs Snijders & Cor van Halderen]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.8481%;" | | | style="width: 44.8481%;" | Johannes "Jantje" Snijders | ||
| style="width: | | style="width: 77.2151%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6059 †] Jantje Snijders | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.8481%;" | | | style="width: 44.8481%;" | Hubertus "Bertus" Snijders | ||
| style="width: | | style="width: 77.2151%;" | Bertus Snijders | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.8481%;" | | | style="width: 44.8481%;" | Marinus Cornelis "Rinus" Snijders | ||
| style="width: | | style="width: 77.2151%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6293 †] [[Rinus Snijders & Marian Verdijsseldonck]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.8481%;" | | | style="width: 44.8481%;" | Andries "Andre" Snijders | ||
| style="width: | | style="width: 77.2151%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5915 †] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5916 †] André Snijders | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 12 jan 2024 18:33
Adres per 1 januari 1949 | Lange Broekstraat 26 voorheen C66 |
Naam | Marinus "Rinus" Snijders |
Geboortedatum | 25 augustus 1917 te Oosterhout |
Overlijdensdatum | 5 september 1979 te Raamsdonk † |
Beroep | schipper / schilder |
Naam vrouw | Cornelia Maria "Cor" Zijlmans |
Geboortedatum | 15 december 1919 te Raamsdonk A81b |
Overlijdensdatum | 2 oktober 1995 te Raamsdonk † |
Huwelijksdatum | 27 februari 1941 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johan "Jan" Snijders (Zijlmans) | † Jan Snijders |
Mathijs "Thijs" Snijders | Thijs Snijders & Cor van Halderen |
Johannes "Jantje" Snijders | † Jantje Snijders |
Hubertus "Bertus" Snijders | Bertus Snijders |
Marinus Cornelis "Rinus" Snijders | † Rinus Snijders & Marian Verdijsseldonck |
Andries "Andre" Snijders | † † André Snijders |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |