Kees Goosens & Marieke Verwijmeren: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(6 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 8: | Regel 8: | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 57.4324%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42837 Cornelis Johannes "Kees" Goosens] | | style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 57.4324%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42837 Cornelis Johannes "Kees" Goosens] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | 12 januari 1921 te Raamsdonk | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | 12 januari 1921 te Raamsdonk D38<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | te <br> | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" |11 januari 1972 te Breda <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | <br> | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | landarbeider<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="width: 57.4324%;" | te <br> | | style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="width: 57.4324%;" |9 oktober 1947 te Sprang-Capelle<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 57.4324%;" | Marieke Verwijmeren <br> | | style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 57.4324%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I77729 Maria Huibertina "Marieke" Verwijmeren ]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | te | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" |24 augustus 1926 te Sprang-Capelle<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | te | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | te <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | <br> | ||
<br> | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: | |||
{| class="wikitable" style="width: 64.5654%;" width="50%" | |||
! style="width: 40.8643%;" | Kinderen | ! style="width: 40.8643%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 96.3134%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | Kees Goosens <br> | | style="width: 40.8643%;" | Kees Goosens <br> | ||
| style="width: | | style="width: 96.3134%;" | Kees Goosens <br> | ||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | Goosens<br> | |||
| style="width: 96.3134%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | Cornelia Adriana Goosens<br> | |||
| style="width: 96.3134%;" | * december 1952 † 15 januari 1953 | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | Goosens <br> | |||
| style="width: 96.3134%;" | Goosens <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | Goosens<br> | |||
| style="width: 96.3134%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | Goosens <br> | |||
| style="width: 96.3134%;" | Goosens <br> | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:NIET-COMPLEET]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:NIET-COMPLEET]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 5 jan 2024 10:41
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 14 voorheen B20 |
Naam | Cornelis Johannes "Kees" Goosens |
Geboortedatum | 12 januari 1921 te Raamsdonk D38 |
Overlijdensdatum | 11 januari 1972 te Breda |
Beroep | landarbeider |
Huwelijksdatum | 9 oktober 1947 te Sprang-Capelle |
Naam vrouw | Maria Huibertina "Marieke" Verwijmeren |
Geboortedatum | 24 augustus 1926 te Sprang-Capelle |
Overlijdensdatum | te |
Beroep |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Kees Goosens |
Kees Goosens |
Goosens |
|
Cornelia Adriana Goosens |
* december 1952 † 15 januari 1953 |
Goosens |
Goosens |
Goosens |
|
Goosens |
Goosens |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |