Jan de Wijs & Jo Snoeren: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(7 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.949%;" | Adres | | style="width: 43.949%;" | Adres | ||
| style="width: 84.501%;" |in 1912 C70 | | style="width: 84.501%;" | in 1912 C70 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F172&main_person=I640 Johannes "Jan" de Wijs] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F172&main_person=I640 Johannes "Jan" de Wijs] | ||
Regel 15: | Regel 15: | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F172&main_person=I641 Johanna Martina "Jo" Snoeren] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F172&main_person=I641 Johanna Martina "Jo" Snoeren] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |2 september 1888 te Waspik (Vaartje 63) | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 2 september 1888 te Waspik (Vaartje 63) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |17 oktober 1924 te Raamsdonk (Akte 81) | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 17 oktober 1924 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/935 Akte 81]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |24 mei 1911 te Waspik (Akte 4) | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 24 mei 1911 te Waspik (Akte 4) | ||
|} | |} | ||
Jan, zoon van [[Jan de Wijs & Marie Broeders]] kwam uit een [[:Categorie:Grote Gezinnen|groot gezin]] van 22 kinderen.<br> | Jan, zoon van [[Jan de Wijs & Marie Broeders]] kwam uit een [[:Categorie:Grote Gezinnen|groot gezin]] van 22 kinderen.<br> | ||
Regel 31: | Regel 31: | ||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |Pieter "Piet" de Wijs | | style="width: 43.5352%;" | Pieter "Piet" de Wijs | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" |* 9 maart 1912 te Raamsdonk † 27 juli 1912 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F7819&main_person=I23263 Johannes Petrus "Jan" de Wijs] | | style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F7819&main_person=I23263 Johannes Petrus "Jan" de Wijs] | ||
| style="width: 197.102%;" |[[Jan de Wijs & Dien van Erp]] | | style="width: 197.102%;" | [[Jan de Wijs & Dien van Erp]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |Petronella Adriana Maria " | | style="width: 43.5352%;" | Petronella Adriana Maria "Pitje" de Wijs | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" |* 23 mei 1915 te Raamsdonk † 25 augustus 1916 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |Pieter "Piet" de Wijs | | style="width: 43.5352%;" | Pieter "Piet" de Wijs | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |Maria "Rie" de Wijs | | style="width: 43.5352%;" | Maria "Rie" de Wijs | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | August Zebregs & Rie de Wijs | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |Petronella Maria "Nel" de Wijs | | style="width: 43.5352%;" | Petronella Maria "Nel" de Wijs | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | Frans Tomeij & Nel de Wijs | ||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | Adriana de Wijs | |||
| style="width: 197.102%;" | * 4 augustus 1922 te Raamsdonk † 31 augustus 1922 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_voor_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] | [[Categorie:Gezinnen_voor_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] |
Huidige versie van 5 jan 2024 om 10:40
Adres | in 1912 C70 |
Naam | Johannes "Jan" de Wijs |
Geboortedatum | 20 september 1886 te Raamsdonk D230 (Akte 132) |
Overlijdensdatum | 26 juni 1945 te Breda (Akte 61) |
Beroep | landbouwer / grondwerker |
Naam vrouw | Johanna Martina "Jo" Snoeren |
Geboortedatum | 2 september 1888 te Waspik (Vaartje 63) |
Overlijdensdatum | 17 oktober 1924 te Raamsdonk (Akte 81) |
Huwelijksdatum | 24 mei 1911 te Waspik (Akte 4) |
Jan, zoon van Jan de Wijs & Marie Broeders kwam uit een groot gezin van 22 kinderen.
Jan huwde later met Dientje van Krooij
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Pieter "Piet" de Wijs | * 9 maart 1912 te Raamsdonk † 27 juli 1912 te Raamsdonk |
Johannes Petrus "Jan" de Wijs | Jan de Wijs & Dien van Erp |
Petronella Adriana Maria "Pitje" de Wijs | * 23 mei 1915 te Raamsdonk † 25 augustus 1916 te Raamsdonk |
Pieter "Piet" de Wijs | |
Maria "Rie" de Wijs | August Zebregs & Rie de Wijs |
Petronella Maria "Nel" de Wijs | Frans Tomeij & Nel de Wijs |
Adriana de Wijs | * 4 augustus 1922 te Raamsdonk † 31 augustus 1922 te Raamsdonk |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |