Janus Smeur & Dijmphna de Bont: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" |- | style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | style="width: 84.501%;" | Luiten Ambachtstraat 27 voorheen A10 |- style="height: 28px;" | style="hei...') |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(16 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 45.7933%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 37.699%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 61.9348%;" | [[Luiten Ambachtstraat 27]] voorheen A10 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 37.699%;" | Naam || style="height: 28px; width: 61.9348%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16739&main_person=I40581 Adrianus Hubertus "Janus" Smeur] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 37.699%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 61.9348%;" | 1 juni 1868 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 37.699%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 61.9348%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2589 †] 6 mei 1950 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 37.699%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 61.9348%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: | | style="height: 10px; width: 37.699%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 37.699%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 61.9348%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13103&main_person=I40582 Dijmphna Huiberdian de Bont] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 37.699%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 61.9348%;" | 21 april 1977 te Waspik | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 37.699%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 61.9348%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2232 †] 27 april 1950 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: | | style="height: 10px; width: 37.699%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 37.699%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 61.9348%;" | 27 oktober 1915 te Waspik | ||
|} | |} | ||
Janus was weduwnaar van [[Janus Smeur & Anna de Wit|Anna de Wit]] | Janus was weduwnaar van [[Janus Smeur & Anna de Wit|Anna de Wit]] | ||
{| class="wikitable" style="width: | {| class="wikitable" style="width: 56.4562%; height: 144px;" width="50%" | ||
! style="width: | ! style="width: 39.7058%; height: 28px;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 196.593%; height: 28px;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 39.7058%; height: 32px;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15521&main_person=I43520 Adrianus Marinus Alphonsus "Janus" Smeur] | |||
| style="width: 196.593%; height: 32px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5739 †] [[Janus Smeur & Maria Pullens]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6843 †] | |||
| style="width: | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 39.7058%; height: 28px;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I40587 Thomas Hubertus Maria Smeur] | |||
| style="width: 196.593%; height: 28px;" |* 13-1-1918 Raamsdonk † 5-11-1918 Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 39.7058%; height: 28px;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F14015&main_person=I43521 Maria Anna "Rie" Smeur] | |||
| style="width: | | style="width: 196.593%; height: 28px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1810 †] [[Dingeman van Amelsvoort & Rie Smeur]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1916 †] | ||
|- style="height: 28px;" | |||
|- | | style="width: 39.7058%; height: 28px;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I40580 Alphonsus Johanna Smeur] | ||
| style="width: 196.593%; height: 28px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2561 †] [[Alphons Smeur]] Oorlogsslachtoffer [[:Categorie:WOII|WOII]] [https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/117 akte 109] | |||
| style="width: | |||
| style="width: | |||
|- | |||
| style="width: | |||
| style="width: | |||
|- | |||
| style="width: | |||
| style="width: | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 5 jan 2024 om 10:40
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 27 voorheen A10 |
Naam | Adrianus Hubertus "Janus" Smeur |
Geboortedatum | 1 juni 1868 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 6 mei 1950 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Dijmphna Huiberdian de Bont |
Geboortedatum | 21 april 1977 te Waspik |
Overlijdensdatum | † 27 april 1950 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 27 oktober 1915 te Waspik |
Janus was weduwnaar van Anna de Wit
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Adrianus Marinus Alphonsus "Janus" Smeur | † Janus Smeur & Maria Pullens † |
Thomas Hubertus Maria Smeur | * 13-1-1918 Raamsdonk † 5-11-1918 Raamsdonk |
Maria Anna "Rie" Smeur | † Dingeman van Amelsvoort & Rie Smeur † |
Alphonsus Johanna Smeur | † Alphons Smeur Oorlogsslachtoffer WOII akte 109 |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |