Johanna Verbunt weduwe van Adriaan Pols: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(15 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 362px; width: 41.7542%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="height: | |- style="height: 32px;" | ||
|- style="height: | | style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 37.7919%;" | Adres | | style="width: 52.9032%; height: 32px;" | [[Engelsewal 19 ]] voorheen C77 | ||
| style="width: | |- style="height: 10px;" | ||
|- style="height: | | style="height: 10px;" | | ||
|- | | style="height: 10px;" | | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: | |- style="height: 32px;" | ||
|- | | style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Naam || style="width: 52.9032%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13776&main_person=I43841 Adriaan Pols] | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: | |- style="height: 28px;" | ||
|- | | style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Geboortedatum || style="width: 52.9032%; height: 28px;" | 21 november 1886 te Raamsdonk | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: | |- style="height: 28px;" | ||
|- | | style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="width: 52.9032%; height: 28px;" | 2 december 1937 te Breda | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: | |- style="height: 32px;" | ||
|- | | style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Beroep || style="width: 52.9032%; height: 32px;" | [[:Categorie:Arbeider|arbeider]] papierfabriek | ||
| style=" | |- style="height: 10px;" | ||
|- | | style="height: 10px;" | || style="width: 52.9032%; height: 10px;" | | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: | |- style="height: 32px;" | ||
|- | | style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Naam vrouw || style="width: 52.9032%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13775&main_person=I43842 Johanna Verbunt] | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: | |- style="height: 28px;" | ||
|- | | style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Geboortedatum || style="width: 52.9032%; height: 28px;" | 20 december 1894 te Raamsdonk | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: | |- style="height: 28px;" | ||
|- | | style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="width: 52.9032%; height: 28px;" | 6 december 1988 te Raamsdonk | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: | |- style="height: 28px;" | ||
|- | | style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Beroep || style="width: 52.9032%; height: 28px;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 37.7919%; height: 10px;" | | |||
| style="width: 52.9032%; height: 10px;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum | |||
| style="height: 28px;" | 24 februari 1916 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
Adriaan was eerder gehuwd met [[Adriaan Pols & Antonetta de Rooij|Antonetta de Rooij]] | |||
{| class="wikitable" style="width: | {| class="wikitable" style="width: 41.6701%;" width="50%" | ||
! style="width: 40.8643%;" | Kinderen | ! style="width: 40.8643%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 46.8639%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | | style="width: 40.8643%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12064&main_person=I43850 Antonie Pieter Pols]<br> | ||
| style="width: | | style="width: 46.8639%;" | † [[Antonie Pols & Geertje Groenhart]] † <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | | style="width: 40.8643%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17174&main_person=I43851 Adrianus Jacobus Pols] <br> | ||
| style="width: | | style="width: 46.8639%;" | † [[Adrianus Pols & Maria van der Steen]] † <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | | style="width: 40.8643%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17326&main_person=I43852 Hendrika Catherina Antonetta Pols] <br> | ||
| style="width: | | style="width: 46.8639%;" | † [[Kobus de Rooij & Hendrika Pols]] † <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | | style="width: 40.8643%;" | Catharina Amerentia Johanna Pols * 28 feb 1925 Raamsdonk<br> | ||
| style="width: | | style="width: 46.8639%;" | † Catharina Pols <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | | style="width: 40.8643%;" | A. Pols <br> | ||
| style="width: | | style="width: 46.8639%;" | <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | | style="width: 40.8643%;" | W. Pols <br> | ||
| style="width: | | style="width: 46.8639%;" | <br> | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 5 jan 2024 om 10:38
Adres per 1 januari 1949 | Engelsewal 19 voorheen C77 |
Naam | Adriaan Pols |
Geboortedatum | 21 november 1886 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 2 december 1937 te Breda |
Beroep | arbeider papierfabriek |
Naam vrouw | Johanna Verbunt |
Geboortedatum | 20 december 1894 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 6 december 1988 te Raamsdonk |
Beroep | |
Huwelijksdatum | 24 februari 1916 te Raamsdonk |
Adriaan was eerder gehuwd met Antonetta de Rooij
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Antonie Pieter Pols |
† Antonie Pols & Geertje Groenhart † |
Adrianus Jacobus Pols |
† Adrianus Pols & Maria van der Steen † |
Hendrika Catherina Antonetta Pols |
† Kobus de Rooij & Hendrika Pols † |
Catharina Amerentia Johanna Pols * 28 feb 1925 Raamsdonk |
† Catharina Pols |
A. Pols |
|
W. Pols |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |