Dokter Wijffels: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "info@wiki-raamsdonk.nl" door "info@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(5 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:SRH-02934.jpg|400px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/7885|alt=Dokter Raymond Francois Wijffels|thumb|Dokter Raymond Francois Wijffels]] | [[Bestand:SRH-02934.jpg|400px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/7885|alt=Dokter Raymond Francois Wijffels|thumb|Dokter Raymond Francois Wijffels]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | |||
|- | |||
| style="width: 43.949%;" | Adres<br> | |||
| style="width: 84.501%;" |[[Waspik]]<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23923&main_person=I78996 Raymond Francois Wijffels] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 4 september 1906 te Sint Kruis | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 23 mei 1981 te Waspik | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [[:Categorie:Arts|arts]] | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" |Johanna Josepha Irene van Haelst | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |9 oktober 1905 te Antwerpen | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |13 januari 1998 te Vught | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |26 juni 1934 te Antwerpen | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | |||
! style="width: 43.5352%;" | Kinderen | |||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Rudolf Gerard Charles Esther Wijffels | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Marie Louise Wijffels | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Eduard Charles Remi Wijffels | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |R P G Wijffels | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | |||
|- | |||
|} | |||
<br> | <br> | ||
[[Categorie:Arts]] | [[Categorie:Arts]] |
Versie van 12 nov 2023 05:36
![Dokter Raymond Francois Wijffels](/images/thumb/0/05/SRH-02934.jpg/400px-SRH-02934.jpg)
Adres |
Waspik |
Naam | Raymond Francois Wijffels |
Geboortedatum | 4 september 1906 te Sint Kruis |
Overlijdensdatum | 23 mei 1981 te Waspik |
Beroep | arts |
Naam vrouw | Johanna Josepha Irene van Haelst |
Geboortedatum | 9 oktober 1905 te Antwerpen |
Overlijdensdatum | 13 januari 1998 te Vught |
Huwelijksdatum | 26 juni 1934 te Antwerpen |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Rudolf Gerard Charles Esther Wijffels | |
Marie Louise Wijffels | |
Eduard Charles Remi Wijffels | |
R P G Wijffels |
![raamsdonkshistorie.nl](/images/thumb/f/fc/Header-01.jpg/800px-Header-01.jpg)
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |