Gerrit Boer & Janske van Oosterhout: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "info@wiki-raamsdonk.nl" door "info@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(9 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 39.9191%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 39.9191%;" width="50%" | ||
|- style="height: 34px;" | |- style="height: 34px;" | ||
| style="width: 37.7919%;" | Adres | | style="width: 37.7919%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 47.8757%;" | [[Raadhuisstraat 25]] voorheen C12 | | style="width: 47.8757%;" | [[Raadhuisstraat 25]] voorheen C12 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 47.8757%;" | Gerrit Boer <br> | | style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 47.8757%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13450&main_person=I42005 Gerrit Boer ]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 47.8757%;" | 1 oktober 1883 te Raamsdonk - D64 <br> | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 47.8757%;" | 1 oktober 1883 te Raamsdonk - D64 <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 47.8757%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6666/category/61 †] 25 april 1950 te Raamsdonk<br> | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 47.8757%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6666/category/61 †] 25 april 1950 te Raamsdonk<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 47.8757%;" | [[:Categorie:Arbeider|arbeider]] | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 47.8757%;" | [[:Categorie:Arbeider|arbeider]] papierfabriek / [[:Categorie:Koster|koster]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="width: 47.8757%;" | 21 mei 1909 te Raamsdonk <br> | | style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="width: 47.8757%;" | 21 mei 1909 te Raamsdonk <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 47.8757%;" | Johanna "Janske" van Oosterhout <br> | | style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 47.8757%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13450&main_person=I42006 Johanna "Janske" van Oosterhout] <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 47.8757%;" | 3 maart 1887 te Capelle | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 47.8757%;" | 3 maart 1887 te Capelle | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 47.8757%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6666/category/61 †] 28 maart 1975 te Raamsdonk | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 47.8757%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6666/category/61 †] 28 maart 1975 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 47.8757%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 47.8757%;" |<br> | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: | {| class="wikitable" style="width: 48.3401%;" width="50%" | ||
! style="width: | ! style="width: 46.0189%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 56.6545%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.0189%;" | Willem Antonie Boer | ||
| style="width: | | style="width: 56.6545%;" | Willem Boer * 29-12-1909 † 21-8-1912 <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.0189%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13517&main_person=I42011 Antonie Johannes "Anton" Boer] | ||
| style="width: | | style="width: 56.6545%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5041 †] [[Anton Boer & Pietje Konings]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5041 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.0189%;" | Willem Antonie Boer | ||
| style="width: | | style="width: 56.6545%;" | Willem Boer * 12-11-1913 † 11-11-1918 <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.0189%;" | Johanna Boer | ||
| style="width: | | style="width: 56.6545%;" | Johanna Boer * 25-9-1916 † 6-10-1918 <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.0189%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23713&main_person=I42012 Gerrit Boer] | ||
| style="width: | | style="width: 56.6545%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6667 †] Gerrit Boer & [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6667 †] Adriana Vos<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.0189%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16086&main_person=I52500 Willem Boer] | ||
| style="width: | | style="width: 56.6545%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5044 †] [[Willem Boer & Bet van Strien]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5044 †] <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.0189%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16446&main_person=I42015 Clasinus Cornelis “Sinus” Boer] | ||
| style="width: 56.6545%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5831 †] [[Sinus Boer & Mien Koenen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5831 †] | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: 46.0189%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23715&main_person=I42014 Johanna Clasina "Jo" Boer] | |||
| style="width: 56.6545%;" | † [[Herman Treffers & Jo Boer]] †<br> | |||
|- | |||
| style="width: 46.0189%;" | Hendrik Boer | |||
| style="width: 56.6545%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6668/category/60 †] Hendrik Boer & [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6668 †] Adriana Lomeier<br> | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 12 nov 2023 05:34
Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 25 voorheen C12 |
Naam | Gerrit Boer |
Geboortedatum | 1 oktober 1883 te Raamsdonk - D64 |
Overlijdensdatum | † 25 april 1950 te Raamsdonk |
Beroep | arbeider papierfabriek / koster |
Huwelijksdatum | 21 mei 1909 te Raamsdonk |
Naam vrouw | Johanna "Janske" van Oosterhout |
Geboortedatum | 3 maart 1887 te Capelle |
Overlijdensdatum | † 28 maart 1975 te Raamsdonk |
Beroep |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Willem Antonie Boer | Willem Boer * 29-12-1909 † 21-8-1912 |
Antonie Johannes "Anton" Boer | † Anton Boer & Pietje Konings † |
Willem Antonie Boer | Willem Boer * 12-11-1913 † 11-11-1918 |
Johanna Boer | Johanna Boer * 25-9-1916 † 6-10-1918 |
Gerrit Boer | † Gerrit Boer & † Adriana Vos |
Willem Boer | † Willem Boer & Bet van Strien † |
Clasinus Cornelis “Sinus” Boer | † Sinus Boer & Mien Koenen † |
Johanna Clasina "Jo" Boer | † Herman Treffers & Jo Boer † |
Hendrik Boer | † Hendrik Boer & † Adriana Lomeier |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |