Jan Leeggangers & Griet Roomer: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(5 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 4: | Regel 4: | ||
|- style="height: 34px;" | |- style="height: 34px;" | ||
| style="width: 37.7919%;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | | style="width: 37.7919%;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 89.8089%;" | [[Raadhuisstraat | | style="width: 89.8089%;" | [[Raadhuisstraat 23]] voorheen C13<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
|- | |- | ||
Regel 11: | Regel 11: | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | 8 december 1907 te Dussen<br> | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | 8 december 1907 te Dussen<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" |<br> | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6585/category/61 15 oktober 1988]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | arbeider papierfabriek<br> | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | arbeider papierfabriek<br> | ||
Regel 21: | Regel 21: | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" |23 december 1915 te Capelle | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" |23 december 1915 te Capelle | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6585/category/61 † 11 mei 1989] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | | | style="width: 37.7919%;" | || style="width: 57.4324%;" | | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Regel 31: | Regel 31: | ||
! style="width: 56.8639%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 56.8639%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |Ad Leeggangers | | style="width: 40.8643%;" |Ad Leeggangers <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" |[[ † Ad Leeggangers]] & ..... <br> | | style="width: 56.8639%;" |[[ † Ad Leeggangers]] & ..... <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |Sien Leeggangers <br> | | style="width: 40.8643%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23553&main_person=I43391] Clasina "Sien" Leeggangers <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5809/search/1246 † Huib | | style="width: 56.8639%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5809/search/1246 † Huib Heijblom & Sien Leeggangers]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |Adriana Leeggangers <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" |* juni 1939 † 23-1-1940 <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |Gerardus Adrianus Leeggangers <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" |* juli 1940 † 27-4-1941<br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | Jaantje Leeggangers <br> | | style="width: 40.8643%;" | Jaantje Leeggangers <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" |.... & Jaantje Leeggangers<br> | | style="width: 56.8639%;" |.... & Jaantje Leeggangers<br> |
Huidige versie van 5 aug 2023 om 09:41
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 23 voorheen C13 |
Naam | Joannes Adrianus "Jan" Leeggangers |
Geboortedatum | 8 december 1907 te Dussen |
Overlijdensdatum | 15 oktober 1988 |
Beroep | arbeider papierfabriek |
Huwelijksdatum | 17 juli 1936 te Waalwijk |
Naam vrouw | Margaretha "Griet" Roomer |
Geboortedatum | 23 december 1915 te Capelle |
Overlijdensdatum | † 11 mei 1989 |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Ad Leeggangers |
† Ad Leeggangers & ..... |
[1] Clasina "Sien" Leeggangers |
† Huib Heijblom & Sien Leeggangers |
Adriana Leeggangers |
* juni 1939 † 23-1-1940 |
Gerardus Adrianus Leeggangers |
* juli 1940 † 27-4-1941 |
Jaantje Leeggangers |
.... & Jaantje Leeggangers |
Gerry Leeggangers |
.... & Gerry Leeggangers |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |