Jan Louwers & Drika Krijnen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 42.5179%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 42.5179%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 42.0382%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 42.0382%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 52.4153%;" |[[De Oude Melkhaven 16]] voorheen D38 | | style="width: 52.4153%;" | [[De Oude Melkhaven 16]] voorheen D38 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Naam || style="height: 28px; width: 52.4153%;" | | | style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Naam || style="height: 28px; width: 52.4153%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13714&main_person=I43524 Johannes "Jan" Louwers] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 52.4153%;" |10 februari 1887 te Raamsdonk D67 | | style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 52.4153%;" | 10 februari 1887 te Raamsdonk D67 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 52.4153%;" | 7 januari 1969 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 52.4153%;" | 7 januari 1969 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 52.4153%;" | | | style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 52.4153%;" | [[:Categorie:Arbeider|fabrieksarbeider]] / [[:Categorie:Schoenmaker|schoenmaker]] / klinker op scheepswerf / ijzerwerker | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 42.0382%;" | | | style="height: 10px; width: 42.0382%;" | | ||
<br> | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 52.4153%;" | | | style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 52.4153%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13714&main_person=I43525 Henrica Elisabeth "Drika" Krijnen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 52.4153%;" |26 april 1886 te Oosterhout | | style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 52.4153%;" | 26 april 1886 te Oosterhout | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 52.4153%;" |22 oktober 1959 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 52.4153%;" | 22 oktober 1959 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 42.0382%;" | | | style="height: 10px; width: 42.0382%;" | | ||
<br> | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 52.4153%;" |11 januari 1912 Oosterhout | | style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 52.4153%;" | 11 januari 1912 Oosterhout | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 42.3415%;" width="50%" | |||
! style="width: 34.9699%;" | Kinderen | |||
{| class="wikitable" style="width: | ! style="width: 53.6692%;" | Gezin op deze Wiki | ||
! style="width: | |||
! style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 34.9699%;" | Maria Cornelia "Corrie" Louwers | ||
| style="width: | | style="width: 53.6692%;" | * mei 1912 Geertruidenberg † 12 jun 1912 | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 34.9699%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17045&main_person=I43536 Cornelia Maria "Correke" Louwers] | ||
| style="width: | | style="width: 53.6692%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6838 †] [[Jan Baptist de Ronde & Correke Louwers]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6836 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 34.9699%;" | Marinus Hendrikus "Drik" Louwers | ||
| style="width: | | style="width: 53.6692%;" | * 11-9-1914 Geertruidenberg † 10-9-1916 Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 34.9699%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18319&main_person=I43537 Maria Louwers] | ||
| style="width: | | style="width: 53.6692%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6835 ] [[Jan Rullens & Maria Louwers]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 34.9699%;" | Johanna Louwers | ||
| style="width: | | style="width: 53.6692%;" | * 7-12-1916 † 10-01-1917 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 34.9699%;" | Marinus Hendricus Louwers | ||
| style="width: | | style="width: 53.6692%;" | * 14-3-918 Raamsdonk † 7-10-1918 Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 34.9699%;" | Johanna Louwers | ||
| style="width: | | style="width: 53.6692%;" | * 14-9-1919 Raamsdonk † 14-11-1927 Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 34.9699%;" | Marinus Hendricus Louwers | ||
| style="width: | | style="width: 53.6692%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6274 †] [[Rinus Louwers & Adrie Anemaat]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6837 †] | ||
|- | |||
| style="width: 34.9699%;" | Hendricus Johannes "Drik" Louwers | |||
| style="width: 53.6692%;" | * 5-5-1924 Raamsdonk † 29-12-1927 Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 2 mei 2023 05:07
Adres per 1 januari 1949 | De Oude Melkhaven 16 voorheen D38 |
Naam | Johannes "Jan" Louwers |
Geboortedatum | 10 februari 1887 te Raamsdonk D67 |
Overlijdensdatum | 7 januari 1969 te Raamsdonk |
Beroep | fabrieksarbeider / schoenmaker / klinker op scheepswerf / ijzerwerker |
| |
Naam vrouw | Henrica Elisabeth "Drika" Krijnen |
Geboortedatum | 26 april 1886 te Oosterhout |
Overlijdensdatum | 22 oktober 1959 te Raamsdonk |
| |
Huwelijksdatum | 11 januari 1912 Oosterhout |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Maria Cornelia "Corrie" Louwers | * mei 1912 Geertruidenberg † 12 jun 1912 |
Cornelia Maria "Correke" Louwers | † Jan Baptist de Ronde & Correke Louwers † |
Marinus Hendrikus "Drik" Louwers | * 11-9-1914 Geertruidenberg † 10-9-1916 Raamsdonk |
Maria Louwers | [1] Jan Rullens & Maria Louwers |
Johanna Louwers | * 7-12-1916 † 10-01-1917 te Raamsdonk |
Marinus Hendricus Louwers | * 14-3-918 Raamsdonk † 7-10-1918 Raamsdonk |
Johanna Louwers | * 14-9-1919 Raamsdonk † 14-11-1927 Raamsdonk |
Marinus Hendricus Louwers | † Rinus Louwers & Adrie Anemaat † |
Hendricus Johannes "Drik" Louwers | * 5-5-1924 Raamsdonk † 29-12-1927 Raamsdonk |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |