Gerrit Fijneman & Marie Blankers: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 34.5173%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 34.5173%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 79.8393%;" | | | style="width: 79.8393%;" |[[De Oude Melkhaven 24]] voorheen D34 | ||
[[De Oude Melkhaven 24]] voorheen D34 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.5173%;" | Naam || style="height: 28px; width: 79.8393%;" | | | style="height: 28px; width: 34.5173%;" | Naam || style="height: 28px; width: 79.8393%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13570&main_person=I42712 Gerardus Adrianus "Gerrit" Fijneman] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.5173%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 79.8393%;" | 15 maart 1908 te Raamsdonk A129 | | style="height: 28px; width: 34.5173%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 79.8393%;" | 15 maart 1908 te Raamsdonk A129 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.5173%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 79.8393%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4916 | | style="height: 28px; width: 34.5173%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 79.8393%;" | 30 oktober 1982 te Raamsdonksveer [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4916 †] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.5173%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 79.8393%;" | [[:Categorie:Arbeider|arbeider]] steenfabriek / houtzagerij | | style="height: 28px; width: 34.5173%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 79.8393%;" | [[:Categorie:Arbeider|arbeider]] steenfabriek / houtzagerij | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 34.5173%;" | | | style="height: 10px; width: 34.5173%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 34.5173%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 79.8393%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13570&main_person=I42713 Maria Antonia "Marie" Blankers] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.5173%;" | | | style="height: 28px; width: 34.5173%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 79.8393%;" | 8 april 1909 te Raamsdonk G42 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.5173%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 79.8393%;" | 8 december 1988 te ..... | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 34.5173%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 79.8393%;" | 8 december 1988 te ..... | | style="height: 10px; width: 34.5173%;" | | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: | | style="height: 28px; width: 34.5173%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 79.8393%;" | 29 april 1937 te Raamsdonk | ||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 34.5173%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 79.8393%;" | 29 april 1937 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
Versie van 12 nov 2022 14:51
Adres per 1 januari 1949 | De Oude Melkhaven 24 voorheen D34 |
Naam | Gerardus Adrianus "Gerrit" Fijneman |
Geboortedatum | 15 maart 1908 te Raamsdonk A129 |
Overlijdensdatum | 30 oktober 1982 te Raamsdonksveer † |
Beroep | arbeider steenfabriek / houtzagerij |
Naam vrouw | Maria Antonia "Marie" Blankers |
Geboortedatum | 8 april 1909 te Raamsdonk G42 |
Overlijdensdatum | 8 december 1988 te ..... |
Huwelijksdatum | 29 april 1937 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Jacobus Jacominus Fijneman | * 24 maart 1939 † 19 april 1939 |
Jacobus Jacominus Fijneman | * 25 maart 1940 † 4 april 1940 |
Jacobus "Koos" Fijneman | † Koos Fijneman & ..... |
Jacomina Cornelia Fijneman | * februari 1943 † 3 februari 1944 |
Mien Fijneman | Jan van Strien & Mien Fijneman |
Cor Fijneman | Cor Fijneman & ...de Been |
Kees Fijneman | Kees Fijneman & .... |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |