Gerrit Honcoop & Dirkje Blom: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" |- | style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | style="width: 84.501%;" | Werfkampseweg 25 H95 |- style="height: 28px;" | style="height: 28px; width...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 7: | Regel 7: | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F23598&main_person=I78018 Gerrit Adrianus "Ad" Honcoop] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F23598&main_person=I78018 Gerrit Adrianus "Ad" Honcoop] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 13 december 1918 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 13 december 1918 te Raamsdonk E165 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1433 Akte 194]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † 20 januari 1981 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † 20 januari 1981 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |||
|- | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F23598&main_person=I43956 Dirkje Blom] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F23598&main_person=I43956 Dirkje Blom] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 22 september 1922 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 22 september 1922 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † 11 augustus 2015 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † 11 augustus 2015 te Raamsdonk J121 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1434 Akte 197]) | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 14 augustus 1947 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 14 augustus 1947 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1435 Akte 46]) | ||
|} | |} | ||
Dirkje was een dochter van [[Jan Blom & Mien Snijders]] | Dirkje was een dochter van [[Jan Blom & Mien Snijders]] | ||
Regel 35: | Regel 34: | ||
| style="width: 43.5352%;" | Adrianus Johannes "Ad" Honcoop | | style="width: 43.5352%;" | Adrianus Johannes "Ad" Honcoop | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Versie van 24 mei 2024 13:28
Adres per 1 januari 1949 | Werfkampseweg 25 H95 |
Naam | Gerrit Adrianus "Ad" Honcoop |
Geboortedatum | 13 december 1918 te Raamsdonk E165 (Akte 194) |
Overlijdensdatum | † 20 januari 1981 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Dirkje Blom |
Geboortedatum | 22 september 1922 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 11 augustus 2015 te Raamsdonk J121 (Akte 197) |
Huwelijksdatum | 14 augustus 1947 te Raamsdonk (Akte 46) |
Dirkje was een dochter van Jan Blom & Mien Snijders
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Adrianus Johannes "Ad" Honcoop |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |