Adriaan van Boxel & Jaan Schellekens: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(13 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand: | [[Bestand:Adriaan-van-Boxel-01.jpg|300px|link=https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5837|alt=Adriaan van Boxel|thumb|Adriaan van Boxel]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 63.9876%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 41.4013%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 41.4013%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 97.4311%;" | [[Luiten Ambachtstraat 39]] voorheen A3 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Naam man || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Naam man || style="height: 28px; width: 97.4311%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F3037&main_person=I42229 Adrianus Lambertus "Adriaan" van Boxel] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 97.4311%;" | 17 november 1898 te Raamsdonk D309 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 97.4311%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6753/search/2803 †] 14 juni 1966 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Beroep || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 97.4311%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |- | ||
| style="height: | | | ||
| | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 97.4311%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F3037&main_person=I42230 Adriana Maria "Jaan" Schellekens] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | | | style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 97.4311%;" | 22 januari 1902 te Raamsdonk D81 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | | | style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 97.4311%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3174 †] 23 april 1988 te Raamsdonksveer | ||
|- | |- | ||
| style="height: | | | ||
| | |||
|- | |||
| style="height: 10px; width: 41.4013%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 97.4311%;" | 11 mei 1929 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
Jaan huwde later met [[Janus Kuijsters & Jaan Schellekens|Janus Kuijsters]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6484/search/2753 †] | |||
{| class="wikitable" style="width: 71.2649%; height: 220px;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="width: | ! style="width: 46.4879%; height: 28px;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 108.931%; height: 28px;" | Gezin op deze Wiki | ||
! style="width: | |- style="height: 32px;" | ||
|- | | style="width: 46.4879%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16691&main_person=I42231 Johannes Adrianus "Jan" van Boxel] | ||
| style="width: | | style="width: 108.931%; height: 32px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4975/search/2803 †] [[Jan van Boxel & Ad Boons]] † | ||
| style="width: | |- style="height: 32px;" | ||
|- | | style="width: 46.4879%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42232 Elisabeth Cornelia "Bets" van Boxel] | ||
| style="width: | | style="width: 108.931%; height: 32px;" | † [[ ... Kemmeren & Bets van Boxel]] | ||
| style="width: | |- style="height: 32px;" | ||
|- | | style="width: 46.4879%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15277&main_person=I42233 Cornelis Johannes "Kees" van Boxel] | ||
| style="width: | | style="width: 108.931%; height: 32px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6479/search/4282 †] [[Kees van Boxel & Riet van den Elshout]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6481/category/38 †] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4994 †] | ||
| style="width: | |- style="height: 32px;" | ||
|- | | style="width: 46.4879%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16687&main_person=I42234 Anna Maria Cornelia "Annie" van Boxel] | ||
| style="width: | | style="width: 108.931%; height: 32px;" | [[Adriaan Trommelen & Annie van Boxel]] [[†]] | ||
| style="width: | |- style="height: 32px;" | ||
|- | | style="width: 46.4879%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18389&main_person=I42235 Maria van Boxel] | ||
| style="width: | | style="width: 108.931%; height: 32px;" | [[Cees van Strien & Rie van Boxel]] | ||
| style="width: | |- style="height: 32px;" | ||
|- | | style="width: 46.4879%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I77383 Jos van Boxel] | ||
| style="width: | | style="width: 108.931%; height: 32px;" | [[Jos van Boxel & Bets de Grauw]] | ||
| style="width: | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] |
Versie van 23 mei 2024 13:00
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 39 voorheen A3 |
Naam man | Adrianus Lambertus "Adriaan" van Boxel |
Geboortedatum | 17 november 1898 te Raamsdonk D309 |
Overlijdensdatum | † 14 juni 1966 te Raamsdonksveer |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Adriana Maria "Jaan" Schellekens |
Geboortedatum | 22 januari 1902 te Raamsdonk D81 |
Overlijdensdatum | † 23 april 1988 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 11 mei 1929 te Raamsdonk |
Jaan huwde later met Janus Kuijsters †
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |