Drik van Dongen & Bastiaantje van Lieburg: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | ||
|- | |||
|- | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | Bastiaantje van Lieburg | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | Bastiaantje van Lieburg | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 22: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † 03 juli 1963 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † 03 juli 1963 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 29 augustus 1917 te Rotterdam | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 29 augustus 1917 te Rotterdam | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" |
Versie van 25 mei 2024 08:19
Adres per 1 januari 1949 | Oosterhoutseweg 16 H86 |
Naam | Hendrik Arie "Drik" van Dongen |
Geboortedatum | 26 februari 1885 te Raamsdonk V13e |
Overlijdensdatum | † 3 december 1957 te Raamsdonk |
Beroep | |
Naam vrouw | Bastiaantje van Lieburg |
Geboortedatum | 08 juni 1879 te Nieuw-Beijerland |
Overlijdensdatum | † 03 juli 1963 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 29 augustus 1917 te Rotterdam |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Karel van Dongen | Karel van Dongen & Jacoba de Graaf |
Jan van Dongen |
|
Antonia A van Dongen |
|
Adrie van Dongen |
|
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |