Jan Joore & Stien Boeren: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl" door "mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl") |
||
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[file:Oosterhoutseweg-1-02.jpg|300px|thumb|Na de [[Watersnoodramp 1953]] aan de [[Oosterhoutseweg 1]]. Jan Joore sr. | [[file:Oosterhoutseweg-1-02.jpg|300px|thumb|Na de [[Watersnoodramp 1953]] aan de [[Oosterhoutseweg 1]]. Jan Joore sr.<br>Rechts staan Anneke Priest en Mientje Dank.]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 84.501%;" | | | style="width: 84.501%;" |[[Oosterhoutseweg 1]] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F19897&main_person=I66209 Johannes Jacobus "Jan" Joore] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |4 november 1878 te Raamsdonk V228 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † 2 maart 1961 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" |caféhouder / mattenmaker | ||
|- | |||
|- | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|- | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F19897&main_person=I66210 Christina "Stien" Boeren] | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |15 november 1884 te den Hout | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † 26 mei 1960 Raamsdonksveer | ||
|- style="height: | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" |caféhoudster | ||
|- | |||
| | | | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |5 mei 1904 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
Regel 40: | Regel 35: | ||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F22844&main_person=I75667 Antonius Adrianus "Toon" Joore] | ||
| style="width: 197.102%;" |Toon Joore & Corrie Vissers | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Adrianus Antonius Joore | ||
| style="width: 197.102%;" |* 30 mei 1906 † 20 juni 1906 te Raamsdonk | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F14804&main_person=I48216 Elisabeth Adriana "Bets" Joore] | ||
| style="width: 197.102%;" |Piet Snijders & Bets Joore | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F10614&main_person=I31567 Alouisius Antonius "Lies" Joore] | ||
| style="width: 197.102%;" |Lies Joore & Riet Scheepens | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F22845&main_person=I75669 Adrianus Antonius "Janus" Joore] | ||
| style="width: 197.102%;" |Janus Joore & Pit Emmen | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13643&main_person=I43131 Jacobus Johannes "Koos" Joore] | ||
| style="width: 197.102%;" |Koos Joore & Jo Kanters | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Maria Cornelia "Rie" Joore | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 5 jun 2024 om 22:27
![](/images/thumb/8/86/Oosterhoutseweg-1-02.jpg/300px-Oosterhoutseweg-1-02.jpg)
Rechts staan Anneke Priest en Mientje Dank.
Adres per 1 januari 1949 | Oosterhoutseweg 1 |
Naam | Johannes Jacobus "Jan" Joore |
Geboortedatum | 4 november 1878 te Raamsdonk V228 |
Overlijdensdatum | † 2 maart 1961 te Raamsdonk |
Beroep | caféhouder / mattenmaker |
Naam vrouw | Christina "Stien" Boeren |
Geboortedatum | 15 november 1884 te den Hout |
Overlijdensdatum | † 26 mei 1960 Raamsdonksveer |
Beroep | caféhoudster |
Huwelijksdatum | 5 mei 1904 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Antonius Adrianus "Toon" Joore | Toon Joore & Corrie Vissers |
Adrianus Antonius Joore | * 30 mei 1906 † 20 juni 1906 te Raamsdonk |
Elisabeth Adriana "Bets" Joore | Piet Snijders & Bets Joore |
Alouisius Antonius "Lies" Joore | Lies Joore & Riet Scheepens |
Adrianus Antonius "Janus" Joore | Janus Joore & Pit Emmen |
Jacobus Johannes "Koos" Joore | Koos Joore & Jo Kanters |
Maria Cornelia "Rie" Joore |
![raamsdonkshistorie.nl](/images/thumb/f/fc/Header-01.jpg/800px-Header-01.jpg)
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonks-historie.nl |