Cor Coenders: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 7: | Regel 7: | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I36223 Cornelia Maria "Cor" Coenders] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I36223 Cornelia Maria "Cor" Coenders] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 7 juni 1913 te Raamsdonk A8 (Akte 99) | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 7 juni 1913 te Raamsdonk A8 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1420 Akte 99]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/780/search/203 †] 28 mei 1986 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/780/search/203 †] 28 mei 1986 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 14px;" | |- style="height: 14px;" | ||
| style="height: 14px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 14px; width: 84.501%;" | | | style="height: 14px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 14px; width: 84.501%;" | | ||
|- | |||
|- | | | ||
| | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | ongehuwd | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | ongehuwd | ||
|} | |} |
Versie van 23 mei 2024 12:18
![](/images/thumb/1/1c/Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png/300px-Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png)
Adres per 1 januari 1949 | Inwonend Engelsewal 4 voorheen C75 |
Naam | Cornelia Maria "Cor" Coenders |
Geboortedatum | 7 juni 1913 te Raamsdonk A8 (Akte 99) |
Overlijdensdatum | † 28 mei 1986 te Raamsdonksveer |
Beroep | |
Huwelijksdatum | ongehuwd |
![raamsdonkshistorie.nl](/images/thumb/f/fc/Header-01.jpg/800px-Header-01.jpg)
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |