Nico van Strien & Annie Hoevenaar: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" |- | style="width: 43.949%;" | Adres en datum | style="width: 84.501%;" | <br> |- style="height: 28px;" | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="h...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.949%;" | Adres en datum | | style="width: 43.949%;" | Adres en datum | ||
| style="width: 84.501%;" | | | style="width: 84.501%;" |[[Molenstraat 1]] in 1955 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15452&main_person=I35938 Nicolaas Dingeman Petrus "Nico" van Strien] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |22 augustus 1927 te Raamsdonk A45 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |2 november 2012 te Breda | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |||
|- | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|- | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F15452&main_person=I50187 Joanna Dymphna "Annie" Hoevenaar] | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |4 september 1930 te Made | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | ||
|- | |||
|- | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|- | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |9 november 1955 te Made | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|} | |} | ||
Regel 42: | Regel 33: | ||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Cornelis "Kees" van Strien | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" | | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Versie van 28 apr 2024 11:26
Adres en datum | Molenstraat 1 in 1955 |
Naam | Nicolaas Dingeman Petrus "Nico" van Strien |
Geboortedatum | 22 augustus 1927 te Raamsdonk A45 |
Overlijdensdatum | 2 november 2012 te Breda |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Joanna Dymphna "Annie" Hoevenaar |
Geboortedatum | 4 september 1930 te Made |
Overlijdensdatum | |
Huwelijksdatum | 9 november 1955 te Made |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Cornelis "Kees" van Strien | |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |