Herman Treffers & Jo Boer: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 39: | Regel 39: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |Ria Treffers | | style="width: 40.8643%;" |Ria Treffers | ||
| style="width: 56.8639%;" |..... | | style="width: 56.8639%;" |Ria Treffers | ||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |..... Treffers | |||
| style="width: 56.8639%;" | ...Treffers | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 15 mei 2024 om 10:29
Inwonend per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 25 voorheen C12 |
Naam | Herman Treffers |
Geboortedatum | 5 juli 1920 te Capelle |
Overlijdensdatum | † 30 september 2008 te Geertruidenberg |
Beroep | schoenmaker |
Naam vrouw | Johanna Clasina "Jo" Boer |
Geboortedatum | 17 december 1922 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † |
Huwelijksdatum | 29 juli 1948 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Gerard Trefers | † † Gerard Treffers & Toos Stadhouders |
Gerda Treffers | Gerda Treffers † |
Ria Treffers | Ria Treffers |
..... Treffers | ...Treffers |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |