Adriaan van Raamsdonk & Teuntje van Tilborg: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 57.4324%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F11557&main_person=I35016 Adriaan van Raamsdonk] | | style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 57.4324%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F11557&main_person=I35016 Adriaan van Raamsdonk] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | 28 september 1853 te 's-Gravenmoer | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | 28 september 1853 te 's-Gravenmoer | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" |1 augustus 1938 te Raamsdonk | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | 1 augustus 1938 te Raamsdonk | ||
|- | |||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
<br> | |||
| | | | ||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 57.4324%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F11557&main_person=I35017 Teuntje van Tilborgh] | | style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 57.4324%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F11557&main_person=I35017 Teuntje van Tilborgh] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | 24 februari 1861 te Capelle | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | 24 februari 1861 te Capelle | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" |18 januari 1944 te Raamsdonk | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | 18 januari 1944 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | <br> | ||
|- | | | ||
| style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="width: 57.4324%;" |26 oktober 1882 te 's-Gravenmoer | <br> | ||
|- | |||
| style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="width: 57.4324%;" | 26 oktober 1882 te 's-Gravenmoer | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 65.8554%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="width: | ! style="width: 45.2345%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 94.724%;" | Gezin op deze Wiki | ||
! style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 45.2345%;" | Antonie van Raamsdonk | ||
| style="width: | | style="width: 94.724%;" | Antonie van Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 45.2345%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F32550&main_person=I34108 Maria "Rie" van Raamsdonk] | ||
| style="width: | | style="width: 94.724%;" | Nelis Honcoop & Maria van Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 45.2345%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13800&main_person=I44020 Antonia "To" van Raamsdonk] | ||
| style="width: | | style="width: 94.724%;" | Arie van der Plas & To van Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 45.2345%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F11547&main_person=I35001 Geertruida "Trui" van Raamsdonk] | ||
| style="width: | | style="width: 94.724%;" | Adrianus van der Linden & Trui van Raamsdonk | ||
|- | |||
| style="width: 45.2345%;" | <br> | |||
| style="width: 94.724%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 45.2345%;" | <br> | |||
| style="width: 94.724%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 45.2345%;" | <br> | |||
| style="width: 94.724%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 45.2345%;" | <br> | |||
| style="width: 94.724%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 45.2345%;" | <br> | |||
| style="width: 94.724%;" | <br> | |||
|} | |} | ||
Kinderen: | Kinderen: | ||
1. reports | 1. reports | ||
man om 13:00 uur Geboren wijk D70., bron: Akte, eigen code: 14 (geboorteaangifte: Arnoldus Vrins, 25 jaar, koperslager & Jasper Elemans, 50 jaar, molenaar, beide wonende te Raamsdonk), overleden 16 jun 1964 Raamsdonk om 05:30 uur, leeftijd 81 jaar, bron: Akte, eigen code: 52 (overlijden aangifte: Karel van Dongen, 61 jaar, begrafenisondernemer te Raamsdonk). Beroep: landbouwer | man om 13:00 uur Geboren wijk D70., bron: Akte, eigen code: 14 (geboorteaangifte: Arnoldus Vrins, 25 jaar, koperslager & Jasper Elemans, 50 jaar, molenaar, beide wonende te Raamsdonk), overleden 16 jun 1964 Raamsdonk om 05:30 uur, leeftijd 81 jaar, bron: Akte, eigen code: 52 (overlijden aangifte: Karel van Dongen, 61 jaar, begrafenisondernemer te Raamsdonk). Beroep: landbouwer | ||
2. reports | 2. reports | ||
womanM [I34108] 1e huwelijk met Cornelis "Nelis" Honcoop, 2e Buitenechtelijk N.N. | womanM [I34108] 1e huwelijk met Cornelis "Nelis" Honcoop, 2e Buitenechtelijk N.N. | ||
Regel 88: | Regel 104: | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 24 mei 2024 09:41
![](/images/thumb/1/1c/Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png/300px-Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png)
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat voorheen |
Naam | Adriaan van Raamsdonk |
Geboortedatum | 28 september 1853 te 's-Gravenmoer |
Overlijdensdatum | 1 augustus 1938 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
|
|
Naam vrouw | Teuntje van Tilborgh |
Geboortedatum | 24 februari 1861 te Capelle |
Overlijdensdatum | 18 januari 1944 te Raamsdonk |
|
|
Huwelijksdatum | 26 oktober 1882 te 's-Gravenmoer |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Antonie van Raamsdonk | Antonie van Raamsdonk |
Maria "Rie" van Raamsdonk | Nelis Honcoop & Maria van Raamsdonk |
Antonia "To" van Raamsdonk | Arie van der Plas & To van Raamsdonk |
Geertruida "Trui" van Raamsdonk | Adrianus van der Linden & Trui van Raamsdonk |
Kinderen:
1. reports
man om 13:00 uur Geboren wijk D70., bron: Akte, eigen code: 14 (geboorteaangifte: Arnoldus Vrins, 25 jaar, koperslager & Jasper Elemans, 50 jaar, molenaar, beide wonende te Raamsdonk), overleden 16 jun 1964 Raamsdonk om 05:30 uur, leeftijd 81 jaar, bron: Akte, eigen code: 52 (overlijden aangifte: Karel van Dongen, 61 jaar, begrafenisondernemer te Raamsdonk). Beroep: landbouwer
2. reports
womanM [I34108] 1e huwelijk met Cornelis "Nelis" Honcoop, 2e Buitenechtelijk N.N.
Geboren 07 mei 1885 Raamsdonk om 18:00 uur Geboren D78, bron: , eigen code: 68 (geboorteaangifte: Huibert de Jongh, 25 jaar, brievenbesteller & Willem van Raamsdonk, 41 jaar, voerman, beide wonende te Raamsdonk), overleden 18 mrt 1973 Raamsdonk, leeftijd 87 jaar
3. reports
woman
Geboren 22 apr 1887 Raamsdonk om 08:00 uur Geboren wijk D98., bron: , eigen code: 77 (geboorteaangifte: Gijsbertus van Gils, 29 jaar, arbeider & Mathijs Pelders, 47 jaar, veldwachter, beide wonende te Raamsdonk)
4. reports
womanGeertruida van Raamsdonk [I35001] gehuwd met Adrianus Hendricus van der Linden
Geboren 24 feb 1889 Raamsdonk om 05:00 uur Geboren wijk D96., bron: , eigen code: 29 (geboorteaangifte: Josephus van Raamsdonk, 42 jaar, arbeider & Mathijs Pelders, 49 jaar, veldwachter), overleden 25 sep 1972, leeftijd 83 jaar. Woonplaats: C64 Raamsdonk (04 apr 1924) Woonde D5/42, A38, H42, H59, H56, H57, C64.. Kwam van Almkerk.
5. reports
womanGerdina van Raamsdonk [I44021] gehuwd met Pieter Johannes Pruijssen
Geboren 02 dec 1891 Raamsdonk om 18:00 uur Geboren wijk D97., bron: , eigen code: 196 (geboorteaangifte: Leendert Marinus Verduijn, 47 jaar, schoenmaker & Bernardus van der Westen, 25 jaar, broodbakker, beide wonende te Raamsdonk)
6. reports
womanJacoba van Raamsdonk [I44022] gehuwd met Teunis Hugo Ruighaver
Geboren 30 dec 1893 Raamsdonk om 11:00 uur Geboren wijk V97b., bron: , eigen code: 203 (geboorteaangifte: Hendrik de Vries, 54 jaar, molnaar & Antonius van Helvoirt, 29 jaar, arbeider, beide wonende te Raamsdonk)
7. reports
womanAntje Petronella van Raamsdonk [I44023] gehuwd met Cornelis Hoogstrate
Geboren 29 jan 1897 Raamsdonk om 11:00 uur Geboren wijk D97b., bron: , eigen code: 19 (geboorteaangifte: Adrianus van Strien, 35 jaar, wegwerker & Huibert Leijten, 39 jaar, arbeider, beide wonende te Raamsdonk)
8. reports
womanPetronella van Raamsdonk [I44017] gehuwd met Frans den Hooglander
Geboren 22 okt 1899 Raamsdonk om 23:30 uur Geboren wijk D106., bron: , eigen code: 195 (geboorteaangifte: Bernardus van der Westen, 33 jaar, broodbakker & Cornelis Kievits, 31 jaar, sigarenmaker, beide wonende te Raamsdonk). Woonplaats: Vertrok op 15 januari 1929 naar IJzendijke (Zeeland). Gehuwd op 31 december 1928 te Raamsdonk.
9. reports
womanCornelia Adriana van Raamsdonk [I44018]
Geboren 09 jan 1906 Raamsdonk om 17:00 uur Geboren D106, bron: , eigen code: 3 (geboorteaangifte: Cornelis van Strien, 31 jaar, arbeider & Bastiaan de Vries, 27 jaar, molenaar, beide wonende te Raamsdonk), leeftijd 116 jaar
![raamsdonkshistorie.nl](/images/thumb/f/fc/Header-01.jpg/800px-Header-01.jpg)
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |