Huub Waas & Annie Lemmens: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 13: | Regel 13: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" |Annie Lemmens | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |in 1931 te Hapert | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | ||
|} | |} |
Versie van 25 mei 2024 14:50
Adres en datum | |
Naam | Hubertus Hendrikus "Huub" Waas |
Geboortedatum | 4 juli 1927 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 25 juni 2006 te Raamsdonk |
Beroep | |
Naam vrouw | Annie Lemmens |
Geboortedatum | in 1931 te Hapert |
Overlijdensdatum | |
Huwelijksdatum |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Cornelis Johannes Jacobus "Cees" Waas |
Zoon van Nellis Waas & Bet Fijneman
Zie zijn uitzending naar Nederlands Indië: Hub Waas
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |