Arjaan Kamp & Marie van Dongen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 49: | Regel 49: | ||
| style="width: 45.4303%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12039&main_person=I36689 Mari Kamp] | | style="width: 45.4303%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12039&main_person=I36689 Mari Kamp] | ||
| style="width: 89.6021%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5595 †] [[Mari Kamp & An van Spaandonk]] | | style="width: 89.6021%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5595 †] [[Mari Kamp & An van Spaandonk]] | ||
|- | |||
| style="width: 45.4303%;" |Adrianus Johannes "Janus" Kamp | |||
| style="width: 89.6021%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/7074/ †] Janus Kamp & Nel Kamp [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/7074/ †] | |||
|} | |} | ||
Versie van 24 mei 2024 12:43
![](/images/thumb/1/1c/Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png/300px-Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png)
Adres en datum | Bergenstraat 14 voorheen C47 |
Naam | Adrianus Johannes "Arjaan" Kamp |
Geboortedatum | 15 augustus 1910 te Waspik |
Overlijdensdatum | † 26 februari 1986 te Oosterhout |
Beroep | tuinder |
Naam vrouw | Maria Cornelia "Marie" van Dongen |
Geboortedatum | 9 april 1914 te Raamsdonk A145 (Akte 49) |
Overlijdensdatum | † 20 september 1947 te Raamsdonk (in kraambed) (Akte 87) |
Huwelijksdatum | 3 juni 1939 te Raamsdonk (Akte 20) |
Marie overleed in het kraambed, Arjaan huwde later met Nel Peeters
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Wilhelmus Petrus "Wim" Kamp | † Wim Kamp & Willy de Man |
Adriana Maria "Adrie" Kamp | Adrie Kamp & René de Buck |
Petrus Adrianus "Piet" Kamp | Piet Kamp & Bets van Gool |
Petronella Wilhelmina "Nel" Kamp | Nel Kamp & Rinus van de Berg |
Johanna Maria "Jeanne" Kamp | Lucien Selders & Jeanne Kamp |
Mari Kamp | † Mari Kamp & An van Spaandonk |
Adrianus Johannes "Janus" Kamp | † Janus Kamp & Nel Kamp † |
![raamsdonkshistorie.nl](/images/thumb/f/fc/Header-01.jpg/800px-Header-01.jpg)
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |