Sjefke Boons & Lien van Strien: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 8: | Regel 8: | ||
| style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Naam || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12943&main_person=I39939 Josephus Cornelis "Sjefke" Boons]</span> | | style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Naam || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12943&main_person=I39939 Josephus Cornelis "Sjefke" Boons]</span> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |8 december 1884 te Raamsdonk<br> | | style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |8 december 1884 te Raamsdonk D190<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5344/search/3498 †] 13 juli 1972 te Breda<br> | | style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5344/search/3498 †] 13 juli 1972 te Breda<br> | ||
Regel 21: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1961/search/2294 †] 12 april 1983 Raamsdonk<br> | | style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1961/search/2294 †] 12 april 1983 Raamsdonk<br> | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: | | style="height: 10px; width: 47.5584%;" | | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |27 september 1920 te Raamsdonk<br> | | style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |27 september 1920 te Raamsdonk<br> | ||
|} | |} | ||
Regel 33: | Regel 33: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.3549%;" |<span class="pers_name">Suzanna Cornelia Antonetta "An" Boons</span> | | style="width: 49.3549%;" |<span class="pers_name">Suzanna Cornelia Antonetta "An" Boons</span> | ||
| style="width: 58.6709%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2127/search/2754 †] An Boons | | style="width: 58.6709%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2127/search/2754 †] An Boons<br> | ||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 49.3549%;" |<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18345&main_person=I42181 Adriana Maria Boons]</span> | | style="width: 49.3549%;" |<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18345&main_person=I42181 Adriana Maria Boons]</span> | ||
| style="width: 58.6709%;" |[[Sjef Dekkers & Adriana Boons]]<br> | | style="width: 58.6709%;" |[[Sjef Dekkers & Adriana Boons]]<br> | ||
|- | |||
| style="width: 49.3549%;" | <span class="pers_name">Adrianus Josephus Boons</span> | |||
| style="width: 58.6709%;" | * oktober 1924 † 6 november 1924 te Raamsdonk <br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 49.3549%;" |<span class="pers_name">Catharina Adriana Boons</span> | | style="width: 49.3549%;" |<span class="pers_name">Catharina Adriana Boons</span> | ||
Regel 43: | Regel 45: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.3549%;" |<span class="pers_name">Petronella Catharina "Nel" Boons</span> | | style="width: 49.3549%;" |<span class="pers_name">Petronella Catharina "Nel" Boons</span> | ||
| style="width: 58.6709%;" | † Zuster Joseline<br> | | style="width: 58.6709%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5298/search/2395 †] Zuster Joseline<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.3549%;" |<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18438&main_person=I42184 Maria Anna "Rie" Boons]</span> | | style="width: 49.3549%;" |<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18438&main_person=I42184 Maria Anna "Rie" Boons]</span> | ||
Regel 49: | Regel 51: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.3549%;" |<span class="pers_name">Hendrica Engelina "Riek" Boons</span> | | style="width: 49.3549%;" |<span class="pers_name">Hendrica Engelina "Riek" Boons</span> | ||
| style="width: 58.6709%;" | † Riek Boons | | style="width: 58.6709%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1921/search/2755 †] Riek Boons <br> | ||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 49.3549%;" |<span class="pers_name">Antonetta Adriana Boons</span> | | style="width: 49.3549%;" |<span class="pers_name">Antonetta Adriana Boons</span> | ||
| style="width: 58.6709%;" | | | style="width: 58.6709%;" |* 4 mei 1933 Raamsdonk † 22 december 1935 Raamsdonk<br> | ||
|} | |} | ||
Versie van 28 mrt 2023 20:24
Adres per 1 januari 1949 |
Schansstraat 12 voorheen B38 |
Naam | Josephus Cornelis "Sjefke" Boons |
Geboortedatum | 8 december 1884 te Raamsdonk D190 |
Overlijdensdatum | † 13 juli 1972 te Breda |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Engelina Hendrica "Lien" van Strien |
Geboortedatum | 28 september 1890 te Raamsdonk V32 |
Overlijdensdatum | † 12 april 1983 Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 27 september 1920 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Suzanna Cornelia Antonetta "An" Boons | † An Boons |
Adriana Maria Boons | Sjef Dekkers & Adriana Boons |
Adrianus Josephus Boons | * oktober 1924 † 6 november 1924 te Raamsdonk |
Catharina Adriana Boons | |
Petronella Catharina "Nel" Boons | † Zuster Joseline |
Maria Anna "Rie" Boons | Cees van Strien & Rie Boons |
Hendrica Engelina "Riek" Boons | † Riek Boons |
Antonetta Adriana Boons | * 4 mei 1933 Raamsdonk † 22 december 1935 Raamsdonk |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |