Sjefke Boons & Lien van Strien: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(5 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 43.5986%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 43.5986%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.5584%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 47.5584%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 45.6783%;" | | | style="width: 45.6783%;" |[[Schansstraat 12]] voorheen B38 | ||
[[Schansstraat 12]] voorheen B38 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Naam || style="height: 28px; width: 45.6783%;" | | | style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Naam || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12943&main_person=I39939 Josephus Cornelis "Sjefke" Boons] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |8 december 1884 te Raamsdonk D190 | | style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |8 december 1884 te Raamsdonk D190 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5344 | | style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5344 †] 13 juli 1972 te Breda | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 47.5584%;" | | | style="height: 10px; width: 47.5584%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12943&main_person=I39938 Engelina Hendrica "Lien" van Strien] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |28 september 1890 te Raamsdonk V32 | |||
| style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |28 september 1890 te Raamsdonk V32 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1961 | | style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1961 †] 12 april 1983 Raamsdonk | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 47.5584%;" | | | style="height: 10px; width: 47.5584%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |27 september 1920 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 47.5584%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 45.6783%;" |27 september 1920 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
Regel 32: | Regel 31: | ||
! style="width: 58.6709%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 58.6709%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.3549%;" | | | style="width: 49.3549%;" |Suzanna Cornelia Antonetta "An" Boons | ||
| style="width: 58.6709%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2127 | | style="width: 58.6709%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2127 †] An Boons | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.3549%;" | | | style="width: 49.3549%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18345&main_person=I42181 Adriana Maria Boons] | ||
| style="width: 58.6709%;" |[[Sjef Dekkers & Adriana Boons]] | | style="width: 58.6709%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6747 †] [[Sjef Dekkers & Adriana Boons]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.3549%;" | | | style="width: 49.3549%;" |Adrianus Josephus Boons | ||
| style="width: 58.6709%;" | * oktober 1924 † 6 november 1924 te Raamsdonk | | style="width: 58.6709%;" | * oktober 1924 † 6 november 1924 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.3549%;" | | | style="width: 49.3549%;" |Catharina Adriana Boons | ||
| style="width: 58.6709%;" | | | style="width: 58.6709%;" |† [[Toon den Boer & Catharina Boons]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.3549%;" | | | style="width: 49.3549%;" |Petronella Catharina "Nel" Boons | ||
| style="width: 58.6709%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5298 | | style="width: 58.6709%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5298 †] [[Zuster Joseline]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.3549%;" | | | style="width: 49.3549%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18438&main_person=I42184 Maria Anna "Rie" Boons] | ||
| style="width: 58.6709%;" |[[Cees van Strien & Rie Boons]] | | style="width: 58.6709%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2024 †] [[Cees van Strien & Rie Boons]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.3549%;" | | | style="width: 49.3549%;" |Hendrica Engelina "Riek" Boons | ||
| style="width: 58.6709%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1921 | | style="width: 58.6709%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1921 †] Riek Boons | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.3549%;" | | | style="width: 49.3549%;" |Antonetta Adriana Boons | ||
| style="width: 58.6709%;" |* 4 mei 1933 Raamsdonk † 22 december 1935 Raamsdonk | | style="width: 58.6709%;" |* 4 mei 1933 Raamsdonk † 22 december 1935 Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
Regel 60: | Regel 59: | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 12 jan 2024 om 21:20
Adres per 1 januari 1949 | Schansstraat 12 voorheen B38 |
Naam | Josephus Cornelis "Sjefke" Boons |
Geboortedatum | 8 december 1884 te Raamsdonk D190 |
Overlijdensdatum | † 13 juli 1972 te Breda |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Engelina Hendrica "Lien" van Strien |
Geboortedatum | 28 september 1890 te Raamsdonk V32 |
Overlijdensdatum | † 12 april 1983 Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 27 september 1920 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Suzanna Cornelia Antonetta "An" Boons | † An Boons |
Adriana Maria Boons | † Sjef Dekkers & Adriana Boons |
Adrianus Josephus Boons | * oktober 1924 † 6 november 1924 te Raamsdonk |
Catharina Adriana Boons | † Toon den Boer & Catharina Boons † |
Petronella Catharina "Nel" Boons | † Zuster Joseline |
Maria Anna "Rie" Boons | † Cees van Strien & Rie Boons |
Hendrica Engelina "Riek" Boons | † Riek Boons |
Antonetta Adriana Boons | * 4 mei 1933 Raamsdonk † 22 december 1935 Raamsdonk |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |