Willeke de Rooij & Marie Pols: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 61.7838%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3121%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 43.3121%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 88.1041%;" | [[Raadhuisstraat 63]] voorheen B71 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.3121%;" | Naam || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 43.3121%;" | Naam || style="height: 28px; width: 88.1041%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44129 Willem Antonie "Willeke" de Rooij] D184 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.3121%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 43.3121%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 88.1041%;" | 14 augustus 1896 te Raamsdonk D184 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/976 Akte 125]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.3121%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 43.3121%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 88.1041%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6937 †] 9 september 1976 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.3121%;" | Beroep || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 43.3121%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 88.1041%;" | [[:Categorie:Schipper|schipper]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
| style="height: 28px; width: 43.3121%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.3121%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 88.1041%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44130 Maria "Marie" Pols] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.3121%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 43.3121%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 88.1041%;" | 10 november 1897 te Raamsdonk V339 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/974 Akte 201]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.3121%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 43.3121%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 88.1041%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5046/ †] 20 november 1967 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.7706%;" | [[Jan de Rooij]] - [[:Categorie:Indiëgangers|Indiëganger]] | | style="height: 28px; width: 43.3121%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 88.1041%;" | 29 januari 1920 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/975 Akte 3]) | ||
| style="width: | |} | ||
|- | {| class="wikitable" style="width: 66.9441%; height: 319px;" width="50%" | ||
| style="width: 44.7706%;" | [[Cor de Rooij]] - [[:Categorie:Indiëgangers|Indiëganger]] | ! style="width: 44.7706%; height: 28px;" | Kinderen | ||
| style="width: | ! style="width: 93.776%; height: 28px;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 44.7706%;" | Rienus de Rooij | | style="width: 44.7706%; height: 32px;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F17326&main_person=I44131 Jacob "Kobus" de Rooij] | ||
| style="width: | | style="width: 93.776%; height: 32px;" | [[Kobus de Rooij & Drika Pols]] | ||
|- | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 44.7706%;" | Leender Jacobus "Leen" de Rooij | | style="width: 44.7706%; height: 32px;" | [[Jan de Rooij]] - [[:Categorie:Indiëgangers|Indiëganger]] | ||
| style="width: | | style="width: 93.776%; height: 32px;" | † Jan de Rooij & ... | ||
|- | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 44.7706%;" | Dominucus Johannes de Rooij | | style="width: 44.7706%; height: 32px;" | [[Cor de Rooij]] - [[:Categorie:Indiëgangers|Indiëganger]] | ||
| style="width: | | style="width: 93.776%; height: 32px;" | † Cor de Rooij & ... | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 44.7706%;" | Dominucus Johannes de Rooij | | style="width: 44.7706%; height: 28px;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F24114&main_person=I44134 Marinus Adrianus "Rienus" de Rooij] | ||
| style="width: | | style="width: 93.776%; height: 28px;" | † [[Rienus de Rooij & Tiny van der Koog]] † | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 44.7706%;" | Marie "Mitje" de Rooij | | style="width: 44.7706%; height: 28px;" | Leender Jacobus "Leen" de Rooij | ||
| style="width: | | style="width: 93.776%; height: 28px;" | | ||
|- | |- style="height: 51px;" | ||
| style="width: 44.7706%;" | Gerrit de Rooij | | style="width: 44.7706%; height: 51px;" | Dominucus Johannes de Rooij | ||
| style="width: | | style="width: 93.776%; height: 51px;" | *25 maart 1931 te Raamsdonk † 23 juli 1931 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 44.7706%; height: 28px;" | Dominucus Johannes de Rooij | |||
| style="width: 93.776%; height: 28px;" | | |||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 44.7706%; height: 32px;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F23824&main_person=I44138 Marie "Mitje" de Rooij] | |||
| style="width: 93.776%; height: 32px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6763/category/60 †] [[Piet Kemmeren & Maria de Rooij]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6763/category/60 †] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 44.7706%; height: 28px;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F24115&main_person=I44139 Gerrit de Rooij] | |||
| style="width: 93.776%; height: 28px;" | † Gerrit de Rooij & Letta .... | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Huidige versie van 18 mei 2024 om 08:10
Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 63 voorheen B71 |
Naam | Willem Antonie "Willeke" de Rooij D184 |
Geboortedatum | 14 augustus 1896 te Raamsdonk D184 (Akte 125) |
Overlijdensdatum | † 9 september 1976 te Raamsdonk |
Beroep | schipper |
Naam vrouw | Maria "Marie" Pols |
Geboortedatum | 10 november 1897 te Raamsdonk V339 (Akte 201) |
Overlijdensdatum | † 20 november 1967 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 29 januari 1920 te Raamsdonk (Akte 3) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Jacob "Kobus" de Rooij | Kobus de Rooij & Drika Pols |
Jan de Rooij - Indiëganger | † Jan de Rooij & ... |
Cor de Rooij - Indiëganger | † Cor de Rooij & ... |
Marinus Adrianus "Rienus" de Rooij | † Rienus de Rooij & Tiny van der Koog † |
Leender Jacobus "Leen" de Rooij | |
Dominucus Johannes de Rooij | *25 maart 1931 te Raamsdonk † 23 juli 1931 te Raamsdonk |
Dominucus Johannes de Rooij | |
Marie "Mitje" de Rooij | † Piet Kemmeren & Maria de Rooij † |
Gerrit de Rooij | † Gerrit de Rooij & Letta .... |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |