Gerrit Roosenbrand & Riek van Lieverlooy: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "info@wiki-raamsdonk.nl" door "info@genealogie-raamsdonk.nl") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- style="height: 34px;" | |- style="height: 34px;" | ||
| style="width: 44.7652%;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | | style="width: 44.7652%;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 54.3855%;" | [[Raadhuisstraat 19 ]] voorheen C14 a | | style="width: 54.3855%;" | [[Raadhuisstraat 19 ]] voorheen C14 a | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.7652%;" | Naam || style="width: 54.3855%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23862&main_person=I44078 Gerrit Roosenbrand] | | style="width: 44.7652%;" | Naam || style="width: 54.3855%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23862&main_person=I44078 Gerrit Roosenbrand] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.7652%;" | Geboortedatum || style="width: 54.3855%;" |21 februari 1918 te Raamsdonk C71 | | style="width: 44.7652%;" | Geboortedatum || style="width: 54.3855%;" |21 februari 1918 te Raamsdonk C71 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.7652%;" | Overlijdensdatum || style="width: 54.3855%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6850 †] te Waalwijk | | style="width: 44.7652%;" | Overlijdensdatum || style="width: 54.3855%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6850 †] te Waalwijk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.7652%;" | Beroep || style="width: 54.3855%;" | | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="width: 44.7652%;" | Naam vrouw || style="width: 54.3855%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23862&main_person=I78836 Riek van Lieverlooy] <br> | | style="width: 44.7652%;" | Naam vrouw || style="width: 54.3855%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23862&main_person=I78836 Riek van Lieverlooy] <br> | ||
|- | |- | ||
Regel 22: | Regel 23: | ||
| style="width: 44.7652%;" | Overlijdensdatum || style="width: 54.3855%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6850 †] 13 juli 2008 te Waalwijk | | style="width: 44.7652%;" | Overlijdensdatum || style="width: 54.3855%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6850 †] 13 juli 2008 te Waalwijk | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |- | ||
| style="width: 44.7652%;" | Huwelijksdatum || style="width: 54.3855%;" |16 oktober 1941 te Raamsdonk ([ Akte 46]) | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 46.3009%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 46.3009%;" width="50%" | ||
Regel 41: | Regel 44: | ||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | | style="width: 56.8639%;" | <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |Petronella A. D. | | style="width: 40.8643%;" |Petronella A. D. | ||
| style="width: 56.8639%;" | * november 1962 | | style="width: 56.8639%;" | * november 1962 | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Versie van 19 mei 2024 07:11
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 19 voorheen C14 a |
Naam | Gerrit Roosenbrand |
Geboortedatum | 21 februari 1918 te Raamsdonk C71 |
Overlijdensdatum | † te Waalwijk |
Beroep | |
Naam vrouw | Riek van Lieverlooy |
Geboortedatum | 2 juni 1919 te Schiedam |
Overlijdensdatum | † 13 juli 2008 te Waalwijk |
Huwelijksdatum | 16 oktober 1941 te Raamsdonk ([ Akte 46]) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Roosenbrand |
|
Roosenbrand |
|
Roosenbrand |
|
Roosenbrand |
|
Petronella A. D. | * november 1962 |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |