Gerrit Roosenbrand & Riek van Lieverlooy: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: | {| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 58.7325%;" width="50%" | ||
|- style="height: 34px;" | |- style="height: 34px;" | ||
| style="width: 44.7652%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 44.7652%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 81.7752%;" | [[Raadhuisstraat 19 ]] voorheen C14 a | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.7652%;" | Naam || style="width: | | style="width: 44.7652%;" | Naam || style="width: 81.7752%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23862&main_person=I44078 Gerrit Roosenbrand] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.7652%;" | Geboortedatum || style="width: | | style="width: 44.7652%;" | Geboortedatum || style="width: 81.7752%;" | 21 februari 1918 te Raamsdonk C71 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1403 Akte 60]) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.7652%;" | Overlijdensdatum || style="width: | | style="width: 44.7652%;" | Overlijdensdatum || style="width: 81.7752%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6850 †] te Waalwijk | ||
|- | |||
| style="width: 44.7652%;" | Beroep || style="width: 81.7752%;" | [[:Categorie:Fabrieksarbeider|fabrieksarbeider]] | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.7652%;" | Geboortedatum || style="width: | | style="width: 44.7652%;" | Naam vrouw || style="width: 81.7752%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23862&main_person=I78836 Riek van Lieverlooy] | ||
|- | |||
| style="width: 44.7652%;" | Geboortedatum || style="width: 81.7752%;" | 2 juni 1919 te Schiedam | |||
|- | |- | ||
| style="width: 44.7652%;" | Overlijdensdatum || style="width: | | style="width: 44.7652%;" | Overlijdensdatum || style="width: 81.7752%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6850 †] 13 juli 2008 te Waalwijk | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.7652%;" | Huwelijksdatum || style="width: | | style="width: 44.7652%;" | Huwelijksdatum || style="width: 81.7752%;" | 16 oktober 1941 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1402 Akte 46]) | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: | {| class="wikitable" style="width: 54.681%;" width="50%" | ||
! style="width: 40.8643%;" | Kinderen | ! style="width: 40.8643%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 74.9626%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | | | style="width: 40.8643%;" | Roosenbrand | ||
| style="width: | | style="width: 74.9626%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | | | style="width: 40.8643%;" | Roosenbrand | ||
| style="width: | | style="width: 74.9626%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | | | style="width: 40.8643%;" | Roosenbrand | ||
| style="width: | | style="width: 74.9626%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | Roosenbrand | | style="width: 40.8643%;" | Roosenbrand | ||
| style="width: | | style="width: 74.9626%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |Petronella A. D. | | style="width: 40.8643%;" | Petronella A. D. | ||
| style="width: | | style="width: 74.9626%;" | * november 1962 | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Huidige versie van 19 mei 2024 om 07:22
Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 19 voorheen C14 a |
Naam | Gerrit Roosenbrand |
Geboortedatum | 21 februari 1918 te Raamsdonk C71 (Akte 60) |
Overlijdensdatum | † te Waalwijk |
Beroep | fabrieksarbeider |
Naam vrouw | Riek van Lieverlooy |
Geboortedatum | 2 juni 1919 te Schiedam |
Overlijdensdatum | † 13 juli 2008 te Waalwijk |
Huwelijksdatum | 16 oktober 1941 te Raamsdonk (Akte 46) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Roosenbrand | |
Roosenbrand | |
Roosenbrand | |
Roosenbrand | |
Petronella A. D. | * november 1962 |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |